Nieoczekiwane wzmocnienie polskiej drużyny przed meczem z Niemcami

Nieoczekiwane wzmocnienie polskiej drużyny przed meczem z Niemcami

16-06-2016

Stało się!

Niemcy mają przechlapane!

Nie pomoże im nawet krzyżownie palców, udawanie Greków czy drapanie się po jajach na szczęście Joachima Loewa.

Trener Nawałka ma nowego asa w rękawie. I to nie byle jakiego. Asa wszystkich Asów. Trzymany w tajemnicy Tajny Wielozadaniowy As ma stanąć w wyjściowym składzie w dzisiejszym meczu grupy C EURO 2016.

TW As! TW As! TW As!

Breaking News:

Jak się dowiadujemy Lech Wałęsa postanowił wspomóc polskich piłkarzy w ich dzisiejszych zmaganiach z drużyną Niemiec na Stade de France w Paryżu w meczu grupy C EURO 2016.

Były prezydent zdradził swoje plany podczas zakrapianego czatu w internecie. (Lepiej zakrapiać niż siedzieć za kratkami - wg słów tego wielkiego człowieka).

Na pytanie na jakiej pozycji będzie grał były prezydent Lechu powiedział, że na razie woli tego nie zdradzać ale najlepiej jeśli trochę powałęsa się po boisku i  będzie tajnie wspólpracował z naszymi piłkarzami - wtedy Niemcy nie będą mogli wyjść z zaskoczenia a co dopiero przejść do kontrataku.

Na boisku pomagać będzie mu Wajchowski  - np wiązać sznurowadła (np. Neuerowi do słupków bramki).

Lech Wałęsa jak sam donosi ma wielkie doświadczenie w wszelkiego rodzaju sportach - zwłaszcza w Totalizatorze Sportowym, gdzie zawsze wygrywał kiedy naprawdę potrzebował.

Po wygranym meczu Pan prezydent zamierza - w czasie wolnym między wykładami dla kolesi co sypią kasą i chcą, żeby im ktoś ponawijał do snu lub śmiechu a uchylaniem się od odpowiedzi i odpowiedzialności oraz graniem idioty - poprowadzić drugą francuską rewolucję o wolność waszą i naszą.

Idiotę gra świetnie więc i na boisku powinien sobie poradzić.

TW As stwierdził także, iż w zasadzie mógłby  ten mecz wygrać sam i zadać Niemcom bobu (lub ewentualnie makaronu małżonki) - ale nie chce być taki i sam pławić się w glorii.

Wspaniałomyślny Bolo postanowił  podzielić się chwałą z paroma innymi kopaczami (w tym z Ewą Kopacz).

 

trzymamy mocz i kciuki Panie Prezydencie!